Test psikologjik: Zgjidhni njërin nga fustanet dhe zbuloni një mister për veten që nuk e dinit

  • E.K /
  • 10 maj 2021 - 13:20
Test psikologjik: Zgjidhni njërin nga fustanet dhe zbuloni një mister për veten që nuk e dinit

Çdo grua e di që një fustan i bukur tërheq vëmendjen e të gjithëve përreth saj.

Nëse keni zgjedhur:

Nr.1

Njerëzit pëlqejnë shijet, stilin e jetës, sjelljen tuaj. Mendimi juaj është gjithmonë shumë i rëndësishëm për njerëzit përreth jush, prandaj ata gjithmonë ju kërkojnë gjithçka! Edhe kur njerëzit flasin keq për ju, nuk ju bëhet vonë dhe vazhdoni të ecni përpara.

Nr.2

Njerëzit që janë në jetën tuaj admirojnë qëndrimin pozitiv që keni ndaj jetës. Pak njerëz ju kanë zili dhe rrallë ju marrin seriozisht, pasi vazhdimisht jua ktheni me shaka çdo gjë. Të gjithë duan të jenë me ju, sepse jeni shumë argëtues.

Nr.3

Njerëzit ju konsiderojnë si një grua që merret me biznes, por që nuk flet për planet dhe ëndrrat e veta. Në sytë e të tjerëve, jeni një person i fortë dhe i vendosur që zakonisht merr gjithçka që i nevojitet.

Njerëzit besojnë se ju jeni një person me shumë fat. Por vetëm ju e dini që asgjë nuk vjen nga rastësia. Shumë njerëz janë xhelozë ndaj arritjeve tuaja, ndërsa të tjerë mund të kenë edhe frikë nga ju. 

(Kosova Sot Online)