Xhinset më ‘trendy’ të momentit!

  • G.G /
  • 18 tetor 2021 - 09:23
Xhinset më ‘trendy’ të momentit!

Prej disa kohësh trendi i famshëm i xhinseve është rikthyer! Xhinset e gjera në fund janë pantallonat që i duhen të gjithë femrave pa asnjë përjashtim dhe nuk duhet të mungojnë në garderobën e secilës prej nesh. Mund t’i veshim kudo dhe kurdo dhe të ndihemi si vajzat e pasarelave.

Më poshtë do të gjeni disa kombinime që mund t’i vishni në përditshmërinë tuaj dhe jo vetëm.

(Kosova Sot Online)