‘Nëse gjeni femrën e duhur në jetën tuaj…’- Meri Shehu tregon çfarë duhet të keni parasysh sot

  • G.G /
  • 06 dhjetor 2021 - 15:57
‘Nëse gjeni femrën e duhur në jetën tuaj…’- Meri Shehu tregon çfarë duhet të keni parasysh sot

Dashi
Per ju java fillon me nje betejë te fituar pasi do keni nje instikt te mire mbrojtes dhe mbijetues ne karriere dhe ne jete personale. Nje nderhyrje e detajuar sjell sukses ne shendet apo jete personale.

Demi
Mund ta ndjeni veten me fat sot pasi i perkisni shenjes se tokes. Por gjithmone egziston mundesia e nje permbytjeje nga ujrat e pakontrolluara qe vijne nga kundershtaret tuaj.

Binjaket
Nje pune qe ja dini mire te fshetat do arrini ti vilni mire edhe te ardhurat. Por edhe nje pasioni qe ja dini mire ndjesine mund ta coni drejt finalizimit. Por keto duan kapitene te zote jo marinar te dehur.

Gaforrja
Dita fillon mire per ju por me nje pickim nga nje femer e cila kerkon t’ju terheqe vemendjen persa i perket premtimeve qe keni dhene apo pamundesise per te ecur para pa ate.

Luani
Thengjilli qe keni harruar ndezur ne nje ceshtje familjare mund te marre permasa pertej familjes dhe te shkoj drejt puneve dhe njerzve qe lidhni interesa te perditeshmerise. Kujdes.

Virgjeresha
Kjo jave premton shume per ju pasi edhe ju do i premtoni vetes por edhe dikush do ju premtoj ju qe nje veprimtari apo pune do kaloj neper shume tunele po do dali gjalle.

Peshorja
Fillimi i jave ju ka hapur oreksin per nje shtepi te re per nje marrdhenie te re dhe per nje zoterim te ri ekonomik e te fuqishem. Nje varke qe udhehiqet nga guximi dhe pasioni do jeni ju ne diten e sotme ne detin e fryre.

Akrepi
Jeta ju ka dhene shume mesime dhe tani nuk duhet te gaboni ne shenjestren tuaj as ne veprimet tuaja. Gabimet tuaja lejohen vetem nese arrin te fshihen me nje gome ne te kundert kthehen ne perseritje te te njejtave gabime dhe tregon qe se keni marre mesimin e duhur.

Shigjetari
Nje varke e mbushur plot me premtime eshte shume e bukur por nese eshte e mbingarkuar nga premtimet sot mund te zhytet dhe te mbytet duke marre me vete kujtimet dhe jeten tuaj qe s’e bete dot realitet.

Bricjapi
Sot do jeni ne pozicion ku duhet te dalloni ndryshimet e mira nga ato te tepruara dhe te gabuara. Nese do t’ja dilni mbane ne rrugen tuaj do takoni nje person shume artist per ta pasur ju prane.

Ujori
Nese e gjeni femren e duhur ne jeten tuaj ajo do ju sjelle energji te tilla qe do shumëfishojë ujin ne shkreterirën shpirterore ku keni rene keto dite. Dhe kjo do behet sinjal qe nje e ardhme me karrierë dhe me fame ju pret.

Peshqit
Rjetat qe keni hedhur sot kane nevojë të mbushen por edhe nese e keni te veshtire nje premtim se do ja dilni mbane do t’ja beni vetes tuaj. Por gjithsesi gjeni rrugën e re në drejtimin e vjetër.

(Kosova Sot Online)