Marsi dhe Afërdita na sjellin ca lajme të mira këtej nga horoskopi

  • G.G /
  • 25 May 2022 - 11:34
Marsi dhe Afërdita na sjellin ca lajme të mira këtej nga horoskopi

Dashi – Planeti Mars ka hyrë në shenjën tuaj dhe ju jep akoma më shumë energji, ambicie dhe emocione për të realizuar ëndrrat tuaja. Afërdita hyn në zonën tuaj të sigurisë të shtunën dhe sjell më shumë siguri në marrëdhëniet tuaja. Lidhja Mars-Jupiter e së dielës dëshiron që ju të zotëroni atë që dëshironi me guxim dhe pa frikë.

Demi – Planeti Mars ju fuqizon t’i jepni përparësi pushimit, përtëritjes dhe kujdesit për veten për shërim. Afërdita hyn në shenjën tuaj të shtunën dhe zbukuron, mbështet dhe harmonizon marrëdhëniet tuaja romantike. Lidhja Mars-Jupiter e së dielës ju ndihmon të gjeni përfundimin dhe shërimin në vende të papritura.

Binjakët – Planeti Mars ju ndihmon të merrni një hap të madh në udhëheqje, veçanërisht me miqtë dhe komunitetin tuaj. Afërdita ju jep një ndjenjë shërimi, përfundimi dhe mbylljeje në marrëdhëniet e kaluara. Lidhja Mars-Jupiter e së dielës dëshiron që ju të ribashkoheni dhe të lidheni me miqtë tuaj.

Gaforrja – Planeti Mars dëshiron që ju të merrni kontrollin e botës suaj profesionale duke qenë më i drejtpërdrejtë dhe duke filluar biznesin tuaj. Afërdita ju ndihmon të vendosni kufijtë midis mikut dhe partnerit për arsye të mira. Lidhja Mars-Jupiter e së dielës është produktive, ndaj ndiqni kuriozitetet tuaja në vende të mrekullueshme.

Luani – Planeti Mars dëshiron që ju të udhëtoni në vende të reja për mundësi zgjerimi të horizontit. Afërdita hyn në zonën tuaj të karrierës të drejtuar të shtunën dhe tërheq marrëdhënie që janë reciproke të dobishme në frontin e karrierës. Lidhja Mars-Jupiter e së dielës dëshiron që ju të zbatoni një mësim në një zonë që ka nevojë për ndryshim!

Virgjëresha – Planeti Mars ju bën të kuptoni arsyen pse bëni atë që bëni dhe ju merrni pikë bonus nëse e shprehni këtë në mënyrë të qartë. Afërdita të shtunën ju frymëzon që të edukoheni më shumë për marrëdhëniet. Lidhja Mars-Jupiter e së dielës është seksi, ndaj ndiqni kënaqësinë!

Peshorja – Planeti Mars ju kërkon të normalizoni konfliktet. Mendoni për çdo konflikt si një dëshirë për afërsi. Afërdita të shtunën do bëjë të kërkoni më shumë intimitet dhe pasion në marrëdhëniet tuaja. Lidhja Mars-Jupiter e së dielës ju bën të gjeni një ekuilibër midis dëshirave tuaja dhe dëshirave të të tjerëve!

Akrepi – Planeti Mars dëshiron që ju të punoni për ta bërë jetën tuaj të funksionojë më shumë. Përkushtohuni të hiqni dorë nga zakonet e këqija dhe filloni të reja me hapa të vegjël. Afërdita hyn në zonën tuaj të marrëdhënieve të shtunën, duke përmirësuar lidhjet tuaja. Lidhja Mars-Jupiter e së dielës do që ju të provoni me guxim një strategji të re të mirëqenies.

Shigjetari – Planeti Mars ju bën të ndani shpresat, frikën dhe dëshirat tuaja me njerëzit që duhet t’i dëgjojnë ato. Afërdita hyn në zonën tuaj të zakoneve dhe tërheq miq të përgjegjshëm që ju ndihmojnë të zhvilloheni personalisht. Lidhja Mars-Jupiter e së dielës është dita kur do veproni me zemër!

Bricjapi – Planeti Mars mund t’ju sjell një konflikt me familjen prandaj kujdes. Mos harroni, ndonjëherë gjërat duhet të përmirësohen për t’u shëruar. Ju mund ta bëni këtë! Afërdita të shtunën ju jep një nxitje të besimit aty ku dëshironi. Lidhja Mars-Jupiter e së dielës është një moment për të deklaruar një kufi për të shmangur pakënaqësinë.

Ujori – Planeti Mars ju kujton se duhet të keni kujdes me komunikimin dhe duhet të jeni të qartë. Të shtunën, Afërdita hyn në zonën e shtëpisë tuaj dhe riparon marrëdhëniet tuaja me familjen tuaj. Lidhja Mars-Jupiter e së dielës do që ju të flisni në mënyrë proaktive për të shmangur konfuzionin.

Peshqit – Planeti Mars fillon t’ju përqendrojë në mençurinë e trupit tuaj për një bazë të dobishme dhe vëmendje. Afërdita hyn në zonën tuaj të komunikimit duke ju frymëzuar të mendoni për gjuhën si një rrugë drejt sigurisë relacionale. Lidhja Mars-Jupiter e së dielës do që ju të hidhni një hap të guximshëm drejt lirisë financiare.

(Kosova Sot Online)