Pse janë të veçanta vajzat e këtyre 3 shenjave?

  • E.K /
  • 18 August 2022 - 08:48
Pse janë të veçanta vajzat e këtyre 3 shenjave?

Luani

Vajzat e lindura në shenjën e Luanit konsiderohen si më të bukura. Ato kanë shumë prezencë dhe me sensualitetin e tyre ja dalin të tërheqin shumë vëmendje. Të lindurat në këtë shenjë pëlqejnë ngjyrat e ndezura dhe kontrastet, prandaj askujt nuk i kalojnë pa u vënë re. Kombinimet e duhura të aksesorëve janë një pikë tjetër e fortë e tyre dhe çdo gjë duket më e bukur kur e sheh tek ato.

Ujori

Shenja e ujit është ajo që dominon me bukurinë fizike nga shenjat e tjera të horoskopit. Ajo njihet për mënyrën e veçantë të veshjes dhe stilit plot sharm. Vajza ujor i ka sytë shprehës dhe i bën djemtë të tërhiqen ndaj saj. Liria që i karakterizon, i shkon shumë me tiparet e bukura që shfaq tek njerëzit që e rrethojnë.

Peshorja

Vajzat peshore janë shumë tërheqëse. Ato karakterizohen nga duart dhe fytyra e bukur. Thuhet se këto vajza kanë një bukuri natyrale dhe iu pëlqen thjeshtësia. Ato pa tualet duken edhe më bukur./

(Kosova Sot Online)