Binjakët argëtohen, Bricjapët fitojnë, Ujorët udhëtojnë… Sa lajme të mira na dha horoskopi !

  • G.G /
  • 22 September 2022 - 10:55
Binjakët argëtohen, Bricjapët fitojnë, Ujorët udhëtojnë… Sa lajme të mira na dha horoskopi !

Dashi – Sezoni i Peshores fillon sot, duke ndriçuar sektorin e marrëdhënieve të grafikut tuaj! Kjo është një kohë e fuqishme për lidhje. Mund të takoni njerëz të rinj ose të lidheni në një nivel më të thellë me partnerët tuaj.

Demi – Dielli hyn në Peshore sot, duke ndriçuar sektorin e grafikut tuaj që rregullon rutinat dhe ritualet tuaja të përditshme. Ju mund të përqafoni një zakon të ri ose të përqendroheni në mirëqenien në këtë kohë. Një projekt i ri mund të jetë duke u zhvilluar.

Binjakët – Dielli hyn sot në shenjën e Peshores, duke ndriçuar sektorin e romancës dhe krijimtarisë në grafikun tuaj dhe duke sjellë një atmosferë argëtuese, flirtuese! Është një kohë e mrekullueshme për t’u lidhur me miqtë, për t’u argëtuar dhe thjesht për të shijuar jetën.

Gaforrja – Dielli hyn në Peshore, duke aktivizuar sektorin e shtëpisë dhe familjes në grafikun tuaj. Mund të rilidheni me të kaluarën. Është një kohë e shkëlqyer për të pastruar hapësirën tuaj personale dhe për të dhuruar sende që nuk ju nevojiten më.

Luani – Sezoni i Peshores fillon, duke ndezur sektorin e komunikimit të grafikut tuaj. Ju mund të jeni të zënë duke u kujdesur për dokumentet ose duke bërë kërkime. Idetë intriguese mund të ndahen dhe ju mund të merrni më shumë mesazhe.

Virgjëresha – Dielli hyn sot në Peshore, duke ndezur sektorin financiar të grafikut tuaj. Ju mund të angazhoheni në disa negociata emocionuese, të rrisni tarifat ose të ripunoni buxhetin tuaj. Tema si siguria, pasuria dhe rehatia mund të jenë në diskutim.

Peshorja –Dielli hyn në shenjën tuaj sot, Peshore dhe mund t’ju gjejë të ndiheni të gjallëruar! Kjo është një kohë emocionuese për të bërë prezantime dhe për t’u rilidhur me veten dhe qëllimet tuaja.

Akrepi – Dielli hyn sot në Peshore, duke aktivizuar një sektor shumë privat, personal të grafikut tuaj. Gjeni kohë për pushim, meditim dhe vetë eksplorim. Ju mund të ndiheni të frymëzuar për të shkuar në një vend privat!

Shigjetari – Dielli hyn sot në shenjën e Peshores, duke ndriçuar sektorin e grafikut tuaj që rregullon jetën tuaj shoqërore dhe duke e bërë këtë një kohë emocionuese të vitit për t’u lidhur me miqtë, për të eksploruar rrethe të reja shoqërore dhe për t’u përfshirë me komunitete që ndajnë interesat tuaja.

Bricjapi – Dielli hyn sot në Peshore, duke ndriçuar sektorin e grafikut tuaj që sundon karrierën dhe reputacionin tuaj! Zhvillime emocionuese mund të ndodhin në këtë kohë. Ju mund ta gjeni veten në sytë e publikut. Arritjet dhe çmimet mund të fitohen!

Ujori – Dielli hyn sot në shenjën e Peshores, e cila mund t’ju gjejë në një humor aventuresk! Mund të shfaqen mundësi të reja. Ju mund të udhëtoni ose planifikoni udhëtimin tuaj të ardhshëm. Fokusi juaj mund të jetë gjithashtu në studimet tuaja në këtë kohë.

Peshqit – Diskutimet për paratë dhe burimet e përbashkëta, borxhet, taksat apo edhe trashëgimitë mund të fillojnë kur dielli hyn në Peshore. Ky është një sezon i fuqishëm për të shlyer borxhet dhe për t’u bërë të qartë me partnerët tuaj për përgjegjësitë.

(Kosova Sot Online)