Këto çizme janë kryefjala e vjeshtës

  • G.G /
  • 12 October 2022 - 10:58
Këto çizme janë kryefjala e vjeshtës

Çizmet e gjata janë gjithmonë in dhe lehtësisht të kombinueshme. Nëse do disa ide, ja ku i ke:

Me një fustan të shkurtër, të zi

Fustan pulovër dhe pallto

Me xhaketë

Fund i gjatë dhe pulovër

Me një sarafan dhe golf

Pardesy

Me xhaketë lëkure

Streçe, crop top dhe xhaketë

(Kosova Sot Online)