Këto shenja do të hyjnë në një lidhje në janar 2024

  • A.P /
  • 31 December 2023 - 13:11
Këto shenja do të hyjnë në një lidhje në janar 2024

Nëse i përkisni një prej shenjave të përmendura më poshtë, mund të ndaloni së qeni vetëm. Janari mban momente të shkëlqyera në aferat tuaja të dashurisë dhe me shumë mundësi do t’ju ndihmojë të gjeni partnerin tuaj, të cilin ose e dëshironit prej kohësh ose do ta takoni brenda muajit.

Pra, lexoni pak më poshtë dhe shikoni nëse jeni një nga ata me fat që do të shihni dashurinë duke trokitur në derën e tyre.

 

SHIGJETARI
Mund të mos nxitoni për të hyrë në një lidhje këtë muaj, por planetët kanë plane të tjera për ju dhe ka shumë të ngjarë që dikush që ju tërheq shumë të jetë gjithashtu personi që do t’ju bëjë të dëshironi t’i shihni përsëri dhe përsëri. përsëri dhe rri me të për mirë. Me Venusin në krah do të tërhiqni njerëz që duan të luajnë një rol në jetën tuaj. E vetmja gjë e sigurt është se seksi nuk do t’ju mungojë, pasi Marsi do të zhvendoset në shtëpinë tuaj të dytë më 1/4, kështu që do të nxjerrë shumë pasion. Me Venusin nga data 23 , gjithashtu në të 2-tën , atëherë do të dëshironi të përkuleni në një përqafim për të hibernuar.

 

BINJAKËT
Këtë muaj keni edhe më shumë shanse për të pasur një lidhje, pasi dashuria merr një pjesë të madhe të jetës suaj dhe me Venusin të pranishëm, nga data 29/12, në shtëpinë tuaj të 7-të diellore, i keni të gjitha kushtet për t’u çiftuar. Nëse e keni gjetur tashmë ndeshjen tuaj, atëherë këtë muaj ka shumë gjasa që të vendosni të bashkoni jetën tuaj për mirë, me një zyrtarizim të marrëdhënies ose një bashkëjetesë. Nga ana tjetër, Marsi në shtëpinë e 8-të të jep edhe seksualitet intensiv dhe prirje për netë të nxehta, ndërsa në datën 23 , kur edhe Venusi do të kalojë aty, do të nxjerrë në pah nevojën për të pasur personin që të çmend çdo natë. .

LUANI
Nga data 29/12, Afërdita është në shtëpinë tuaj të 5-të, i keni të gjitha kushtet për të ndërtuar një marrëdhënie të bukur, me dikë që do ta takoni më pas. Nëse tashmë keni filluar të takoheni, shumë shpejt njëri do t’i bëhet i nevojshëm tjetrit dhe nuk do të ndaheni për asgjë. Pasioni dhe energjia pozitive do të vërshojnë dhe ka mundësi që të ndjeni nevojën për të qenë bashkë, jo vetëm për t’u argëtuar dhe për të qëndruar deri vonë. Dhe nëse shihni që pala tjetër heziton ta propozojë, merrni iniciativën për të dëgjuar “po-në” e shumëpritur.

DEMI
Nga data 29/12 , Afërdita është në shtëpinë tuaj të 8-të, e cila do t’ju sjellë një romancë të re, e cila do t’ju zgjojë dhe do t’ju kafshojë befas për mirë llamarinën. Me shumë mundësi, nuk dëshironi të kaloni asnjë moment larg personit që ju magjeps. Nga ana tjetër, rrëzimet që do t’ju ndodhin do të jenë mjaft këmbëngulëse dhe vështirë se do të rezistoni, edhe nëse dikush t’ju shpojë zemrën, asgjë nuk do të dalë. Mos harroni se keni mbi vete Jupiterin që do të bëjë… një punë të vogël dhe kujdesuni që ju të dhjetë ditëve të para të mos lëndoheni. Është vetëm çështje kohe para se të arrini 100 paund!

(Kosova Sot Online)