Selmanaj: A di kush me na tregu cili është kontributi i Gramoz Ruçit? - Lajme - Kosova Sot

Selmanaj: A di kush me na tregu cili është kontributi i Gramoz Ruçit?

Deputeti i LDK-së në Kuvendin e Kosovës, Driton Selmanaj e ka kontestuar vendimin e Thaçit për të nderuar me medalje për liri e pavarësi kreun e Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi. "Hashim Thaçi e paska dekoruar Gramoz Ruçin me medaljen për 'Liri dhe Pavarësi'. A di kush me na tregu cili është kontributi i Gramoz Ruçit për Lirinë dhe Pavarësinë e Kosovës??! Mos u mundoni se nuk do të arrini të gjeni asgjë. Klishe gjithandej", ka shkruar Selmanaj në profilin e tij në "Facebook".

(Kosova Sot)

7 orë e 19 minuta më parë
14/12/18