Aksident në Skenderaj, tetë persona të lënduar - Lajme - Kosova Sot
Aksident në Skenderaj, tetë persona të lënduar

Aksident në Skenderaj, tetë persona të lënduar

Tetë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti në Skenderaj.

Aksidenti ka ndodhur ne mes të dy veturave, ku si pasojë janë lënduar 8 personat, prej tyre pesë meshkuj dhe tri femra.

Të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor.

(Kosova Sot)

1 orë e 30 minuta më parë
12/12/18