Sejdiu në Kuvend:Do të thotë dhunë është edhe kur detyrohet një grua e familjes me u...(+18) - Lajme - Kosova Sot
Sejdiu në Kuvend:Do të thotë dhunë është edhe kur detyrohet një grua e familjes me u...(+18)

Sejdiu në Kuvend:Do të thotë dhunë është edhe kur detyrohet një grua e familjes me u...(+18)

Një gabim i bërë gjatë një seance të Kuvendit të Kosovës nga deputeti i pavarur, Korab Sejdiu, ka bërë që e gjithë Prishtina të qeshë me të.

Teksa ka folur të enjten gjatë një seance të Kuvendit për dhunën në familje, që ka përkuar me 8 Marsin - Ditën Ndërkombëtare të Gruas, në një moment Sejdiut i është marrë goja.

"Sot e pashë një sllogan në protestë, ku e kishin qitë një vizatim dhe kishin thënë: 'Mos shërbe çaj'", ka thënë Sejdiu në seancë. 

"Do të thotë dhunë është edhe kur detyrohet një grua e familjes me u qi.. me iu çu...", është shprehur Sejdiu.


(Kosova Sot)

13 orë e 8 minuta më parë
18/12/18