E fundit: Zbuloi se burri shikonte porno, gruaja merr armën dhe e vret

  • 25 prill 2019 - 10:46
E fundit: Zbuloi se burri shikonte porno, gruaja merr armën dhe e vret

Një gjyshe 69-vjeçare ka vrarë burrin e saj pasi zbuloi se ai ishte regjistruar në një kanal pornoje.

Patricia Hill po gjykohet tashmë për vrasjen e 65-vjeçarit Frank Hill, pasi pa se ai ishte regjistruar në abonimin satelitor në një nga kanalet me pullë të kuqe.

Gjyshja tha se më parë ia kishte anuluar regjistrimin në kanalin porno në dy raste, por kur kuptoi se bashkëshorti ishte regjistruar për herë të tretë, u tërbua fare, mori armën dhe e vrau.

Ngjarja ka ndodhur në Arkansas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

(Kosova Sot)