A është kjo është fotografia e fundit e Loredanës dhe vëllait pak para arrestimit

  • 08 maj 2019 - 12:58
A është kjo është fotografia e fundit e Loredanës dhe vëllait pak para arrestimit

11 orë më parë, pak para së të arrestohej reperja Loredana Zefi, vëllai i saj Bekimi, që së bashku me të dyshohen se mashtruan një çift nga Zvicra, publikuan edhe fotografinë e fundit në rrjete sociale

Vëllai i reperes, Bekim Zefi ka publikuar fotografinë ku shihet i përqafuar me motrën e tij.

Loredana në anën tjetër shihet e buzëqeshur.

Image

Loredana Zefi dhe vëllai i saj, Bekim Zefi, po akuzohen se kanë mashtruar një çift nga Zvicra dhe ia kanë marrë rreth 900 mijë franga.

(Kosova Sot Online)