Berlin, Basha takim me Komisionerin e BE për Buxhetin: Ja çfarë biseduam

  • 04 qershor 2019 - 14:09
Berlin, Basha takim me Komisionerin e BE për Buxhetin: Ja çfarë biseduam

Kreu i PD-se, Lulzim Basha zbardh detaje nga takimi i zhvilluar ne kuader te vizites se tij ne Berlin, me Komisionerin e BE për Buxhetin dhe Burimet Njerëzore, Günther Oettinger. 

Sipas Bashes, se bashku folen per “zhvillimin ekonomik dhe projekte të rëndësishme që do të përmirësojnë jetën e qytetareve”. 

Postimi i Bashës

Sot në Berlin pata një bashkëbisedim të frytshëm për Shqipërinë, zhvillimin ekonomik dhe projekte të rëndësishme që do të përmirësojnë jetën e qytetareve tanë, me Komisionerin e BE për Buxhetin dhe Burimet Njerëzore, Günther OETTINGER.
Angazhim dhe përkushtim maksimal për punësim, mirëqënie, zhvillim ekonomik për qytetarët për #ShqipërinëSiEuropa. 

(Kosova Sot Online)