Ja deri kur do të vazhdojnë reshjet e shiut

  • 26 qershor 2019 - 07:51
Ja deri kur do të vazhdojnë reshjet e shiut

Meterologët parashikojnë mot të ngrohtë edhe dy ditët në vazhdim, por nuk përjashtohet as mundësia për reshje shiu me bubullima.

Temperatura maksimale do të jetë 32 gradë Celsius, ndërsa ajo minimale 12.

Më poshtë gjeni parashikimin e detajuar:

26.06.2019 – Nxehtë dhe kryesisht me diell. Erë e lehtë dhe mesatare nga verilindja 4-10m/s. Indeksi UV: 9.

(Kosova Sot Online)