Pas luftës për ‘Teatrin’ me Veliajn, Robert Ndrenika shfaqet në votime

  • 30 qershor 2019 - 13:19
Pas luftës për ‘Teatrin’ me Veliajn, Robert Ndrenika shfaqet në votime

Ikona e teatrit dhe kinematografisë shqiptare, Artisti i Populli, Robert Ndrenika ka votuar ditën e sotme.

Ndrenika ka votuar në njësinë 10 -ë Tiranës pak minuta më parë, tek ”Konferenca e Pezës”.

Ditën e sotme, në të gjithë Shqipërinë qytetarët zgjedhin kryebashkiakët e rinj për 4 vitet e ardhshme.

(Kosova Sot Online)