Konfiskohen 10 qese drogë në Mitrovicë

  • 02 korrik 2019 - 12:42
Konfiskohen 10 qese drogë në Mitrovicë

Një person është arrestuar pasi që gjatë bastisjes në lokalin të cilin e kishte pasur në shfytëzim i janë gjetur dhe konfiskuar substanca të dyshuara narkotike

Sipas Policisë së Kosovës, i dyshuari posedonte nëntë qese me substancë të dyshuar narkotike të llojit kokainë me peshë 3.3 gramë dhe një qese me substancë të dyshuar narkotike të llojit heroinë me peshë 0.8 gramë. 

Me vendim të Prokurorit është dërguar në mbajtj për 48 orë.

(Kosova Sot Online)