Aksident i rëndë, plagosen 5 anëtarë të një familjeje

  • 18 korrik 2019 - 09:54
Aksident i rëndë, plagosen 5 anëtarë të një familjeje

Nje aksident rende ka ndodhur ne oret e para te mengjesit, ndersa kane mbetur te plagosur 5 anetare te se njejtes familje, dy ne gjendje te rende.

Ngjarja ka ndodhur ne afersi te ures se Matit ne Lezhe, rreth ores 02:00 te mengjesit.

Media meson se ne aksident jane perfshire dy automjete dhe per pasoje kane mbetur te plagosur 5 anetaret e familjes, qe udhetonin ne te njetin mjet, dy ne gjendje te rende, te cilet jane nisur drejt spitalit te Traumes ne Tirane.

Sakaq, pritet njoftimi i policise per detaje mbi ngjarjen.

(Kosova Sot Online)