Policia arreston çiftin teksa po bënin marrëdhënie në plazh (+18)

  • 20 korrik 2019 - 13:25
Policia arreston çiftin teksa po bënin marrëdhënie në plazh (+18)

Një çift u ndalua nga policia duke bërë seks në ujin e liqenit teksa në breg të tij ndodheshin familjarë me fëmijë. Ngjarja ndodhi në Liqenin e Madh të Ohajos në SHBA.

Sipas “The Sun”, çifti i paturpshëm nuk e ka vrarë mendjen për atë që po bënin, por kanë qenë të pranishmit që kanë lajmëruar policinë. Një oficer policie vjen dhe u kërkon të dalin nga uji.

Një nga pushuesit ka fiksuar këtë moment me celular duke u bërë një nga videot më të klikuara online.

Video KËTU.

(Kosova Sot Online)