Plasin armët në plazhin e Vlorës, dy persona të plagosur

  • 04 gusht 2019 - 19:52
Plasin armët në plazhin e Vlorës, dy persona të plagosur

Një sërë të shtënash me armë janë dëgjuar këtë të dielë në zonën e plazhit të vjetër në Vlorë.

Nga raportime paraprake flitet për dy persona të plagosur si pasojë të të shtënave. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

(Kosova Sot Online)