Digjet depoja e një kompanie

  • 18 gusht 2019 - 17:17
Digjet depoja e një kompanie

Në rrethana të pa njohura nga zjarri është përfshirë depoja e një kompanie në Ferizaj


Raportohet se në të kishte makineri për prodhimin e dyerve dhe dritareve, disa motor të veturave dhe pjesë për vetura, pajisje elektronike për TV, dhe një motoçikletë.

Zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarrin, bën të ditur policia.

(Kosova Sot Online)