Turisti rrëzohet nga Veliera e Durrësit, në gjendje kritike për jetën

  • 21 gusht 2019 - 22:47
Turisti rrëzohet nga Veliera e Durrësit, në gjendje kritike për jetën

Një turist është plagosur dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën pasi ka rënë aksidentalisht nga 10 metra lartësi.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme tek Veliera në Durrës.

I plagosuri është dërguar në spital dhe ndodhet në sallën e operacionit.

Raportohet se ka shembje në pjesë të ndryshme të trupit.

(Kosova Sot Online)