Merrej me fajde, arrestohet

  • 24 gusht 2019 - 17:05
Merrej me fajde, arrestohet

Një person është arrestuar në Shtime, nën dyshimin e bazuar se në bashkëpunim me një të dyshuar tjetër i cili gjendet në arrati kanë dhënë para me fajdekryer veprat në fjalë.

Sipas policisë, janë konfiskuar një revole me pesë fishek, një veturë, një DVR dhe disa dokumente.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

(Kosova Sot Online)