U gjendet heroinë në veturë, arrestohen një mashkull dhe një femër në Gjilan

  • 28 gusht 2019 - 14:57
U gjendet heroinë në veturë, arrestohen një mashkull dhe një femër në Gjilan

Një mashkull dhe një femër janë arrestuar në Gjilan, pasi që gjatë kontrollit në veturën me të cilën ishin duke lëvizur u është gjetur dhe konfiskuar një sasi prej 3.9 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit heroinë.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje, njofton Policia e Kosovës.

Rasti ka ndodhur dje në orët e mbrëmjes.

(Kosova Sot Online)