Video +18: Momenti kur dorasi qëllon me plumba viktimat në Lagjen e Spitalit

  • 05 shtator 2019 - 16:56
Video +18: Momenti kur dorasi qëllon me plumba viktimat në Lagjen e Spitalit

 Një plagosje ka ndodhur para pak minutash në Lagjen e Spitalit në kryeqytet. Aty janë plagosur katër persona, një prej të cilëve ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës.

Medie ka siguruar videon nga momenti kur dorasi ka qëlluar me plumba viktimat në Lagjen e Spitalit:

(Kosova Sot Online)