Video e rëndë në Tiranë/ E reja goditet brutalisht nga një djalë dhe i përplaset koka për muri

  • 19 shtator 2019 - 21:02
Video e rëndë në Tiranë/ E reja goditet brutalisht nga një djalë dhe i përplaset koka për muri

Një vajzë goditet barbarisht nga një i ri në Tiranë.

Videoja e publikuar “JOQ”, thuhet se është filmuar në zonën e Don Boskos në kryeqytet.

Vajza shihet e ulur në një shkallë përbri një muri dhe në atë moment goditet nga i riu, i cili siç thuhet i ka përplasur kokën me murin.

 

Tiranë/ Djali s'frenon dorën, i bie vajzës me shpullë dhe i përplas kokën në mur! Ajo qan e dëshpëruar... on Vidnews.

(Kosova Sot Online)