Malishevë: E rreh gruan dhe djalin

  • 04 tetor 2019 - 11:28
Malishevë: E rreh gruan dhe djalin

Policia e Kosovës në Malishevë ka arrestuar një person të dyshuari pasi raportohet se i ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe djalin e tij.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari u dërgua në mbajtje.

(Kosova Sot Online)