Ky është mesazhi i PD për Edi Ramen: “Dështove, duhet të ikësh!"

  • 20 tetor 2019 - 22:01
Ky është mesazhi i PD për Edi Ramen: “Dështove, duhet të ikësh!

Partia Demokratike ka përcjellë këtë të dielë një videomontazh me një sërë titujsh të medias shqiptare dhe të huaj po ashtu, mbi dështimin e çeljes së negociatave.

PD drejton gishtin ndaj kryeministrit duke thënë se përgjegjësi kryesor mbi dështimin është ai dhe se kësisoj do duhet të largohet nga posti i kreut të qeverisë.

 

Rama Dështoi! Rama Ik!

Posted by Partia Demokratike e Shqipërisë on Sunday, October 20, 2019

(Kosova Sot Online)