Dërgohen 4 kuti me vota nga Serbia në QNR

  • 23 tetor 2019 - 21:23
Dërgohen 4 kuti me vota nga Serbia në QNR

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve kanë arritur 4 kuti të votimit me vota që kanë ardhur nga Serbia.

Kujtojmë se sot është bërë shqyrtimi dhe vlerësimi i këtyre zarfeve, ku zyrtarët që kishin bërë verifikimin kishin qenë të veshur me rroba sigurie dhe maska, raporton kp.

Kundër numërimit të këtyre votave ka reaguar Nisma Socialdemokrate, duke e quajtur këtë veprim të paligjshëm.


(Kosova Sot Online)