Prizren: Nusja rrëzon vjehrrën në tokë

  • 15 nëntor 2019 - 12:56
Prizren: Nusja rrëzon vjehrrën në tokë

Një grua në Prizren ka raportuar në polici se nusja e djalit të saj, për shkaqe të panjohura e kishte shtyrë atë dhe e kishte rrëzuar në tokë.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor, ndërsa e dyshuara është larguar në drejtim të panjohur.

(Kosova Sot Online)