E zunë poshtë pllakat e gurit, humb jetën bariu 55-vjeçari

  • E.K /
  • 04 korrik 2020 - 15:14
E zunë poshtë pllakat e gurit, humb jetën bariu 55-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Beratit, ku një 50 vjeçar ka humbur jetën.

50 vjeçari V.C kishte dalë për të kullotur bagëtitë afër një firme të nxjerrjes së gurëve dekorativë në fshatin Karkanjoz, kur një masiv gurësh e kanë zënë poshtë dhe i kanë marrë jetën.Bëhet me dije se ai ishte ulur të pushonte poshtë gurëve, por një rrëshkitje e gurëve e ka zënë poshtë.

Ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje për te hetuar rrethanat që sollën vdekjen e 50 vjeçarit.

(Kosova Sot Online)