E dhimbshme: Ky është 22 vjeçari nga Peja që vdiq në aksidentin tragjik

  • 20 korrik 2020 - 16:54
 E dhimbshme: Ky është 22 vjeçari nga Peja që vdiq në aksidentin tragjik

Drituar Berisha, 22 vjeç nga Ruhoti i Pejës, është i riu që vdiq tragjikisht sot në një aksident në Komoran.

Vetura që po voziste 22-vjeçari ka dalë nga rruga dhe është ndeshur me një shtyllë elektrike, në vendngjarje doli policia dhe ekipi mjekësor, por, vetaksidenti përfundoi me fatalitet.

Mediat lokale në Pejë kanë shpërndarë fotografinë e viktimës, me ç’rast bëhet thirrje për kujdes të shtuar në komunikacion.

 

Shpejt na le shoku Ditë Ngushllime Familjes Berisha

Publiée par Genti Berisha sur Lundi 20 juillet 2020

(Kosova Sot Online)