Pamje spektakolare të borës që mbuloi disa pjesë në Zvicër

  • S.A /
  • 05 gusht 2020 - 12:06
Pamje spektakolare të borës që mbuloi disa pjesë në Zvicër

Përveç disa pjesëve malore në Itali, bora ka mbuluar edhe disa pjesë të Zvicrës.

Bëhet fjalë për rajonin Fluela Pass që gjendet në kufi me Italinë dhe Austrinë.

Kjo foto prekëse u bë pak minuta pas shpërthimi që mbyti shumë njerëz në Bejrut

Një hotel që gjendet në atë pjesë ka publikuar pamjet e borës që ka rënë.

(Kosova Sot Online )