Arrestohet një femër në Suharekë, i shkoj në shtëpi një mashkulli dhe e ngacmoi

  • E.K /
  • 12 gusht 2020 - 09:50
Arrestohet një femër në Suharekë, i shkoj në shtëpi një mashkulli dhe e ngacmoi

Një femër është arrestuar në Suharekë pasi që e njëjta kishte shkuar te shtëpia e viktimës mashkull kosovar të cilin e kishte shqetësuar dhe ngacmuar.

“ E dyshuara me vendim të gjykatës e ka të ndaluar t’i afrohet viktimës pasi ai ka urdhër mbrojtës.

E dyshuara me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton policia.

(Kosova Sot Online)