Dy policë rrehen keq me dy qytetarë në mes të Ferizajt, pamje të rënda

  • A.P /
  • 14 gusht 2020 - 22:50
Dy policë rrehen keq me dy qytetarë në mes të Ferizajt, pamje të rënda

Një rrahje në mes të dy policëve dhe dy qytetarëve ka ndodhur sonte në Ferizaj.

Pamjet janë bërë virale ndërkohë që si ka përfunduar ngjarja ende nuk dihet.

Në video shihen duke u grushtuar të dyja palët.

 
Rrahje brutale

Rrahje në mes Policis me dy qytetar në Ferizaj

Publiée par Tereni Today sur Vendredi 14 août 2020

(Kosova Sot Online)