Lajmi i fundit: Të premten votohet Ligji për Rimëkëmbjen Ekonomike

  • A.P /
  • 02 dhjetor 2020 - 16:13
Lajmi i fundit: Të premten votohet Ligji për Rimëkëmbjen Ekonomike

Me kërkesë të shefit të Grupit Parlamentar të PDK’së, Bedri Hamza, të premten në Kuvendin e Kosovës do të mbahet seanca e jashtëzakonshme për votimin e Ligjit për Rimëkëmbjen Ekonomike.

Kërkesa për mbajtjen e seancës së jashtëzakonshme është nënshkruar nga deputetët e PDK’së, LDK’së dhe AAK’së.

 

(Kosova Sot Online)