Aksident i rëndë mes një kamioni dhe një veture në Prizren

  • E.K /
  • 19 June 2021 - 16:54
 Aksident i rëndë mes një kamioni dhe një veture në Prizren

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Landovicë të Prizrenit.

Sipas videos së dërguar nga një qytetar, shihet se në këtë aksident është përfshirë një kamion dhe një veturë.

Media do t’ju mbajë të informuar për të rejat rreth këtij aksidenti.

(Kosova Sot Online)