Në Veternik vetura lihet në “ler”, përfundon në mes të rrugës ku qarkullojnë veturat

  • E.K /
  • 24 November 2022 - 14:27
Në Veternik vetura lihet në “ler”, përfundon në mes të rrugës ku qarkullojnë veturat

Në Veternik një veturë ka dalur nga parkingu, pasi shoferi e kishte lënë në "ler", ku më pas vetura ka përfunduar në mes të rrugës, përcjell "Kosova Sot Online".

Vetura ka dalur e vetme jashtë parkingut dhe ka dalur në rrugë ku qarkullojnë veturat.

(Kosova Sot Online)