Përfundon takimi i Albin Kurtit me ambasadorët e QUINT-it

  • E.K /
  • 06 February 2023 - 14:08
Përfundon takimi i Albin Kurtit me ambasadorët e QUINT-it

Ka përfunduar takimi i kryeministrit Albin Kurti dhe ambasadorëve të shumë shteteve prezente në Kosovë, përcjell “Kosova Sot Online”.

Në mesin e ambasadorëve të pranishëm në takim janë ata të Quintit (ShBA, Britani, Francë, Gjermani, Itali), por edhe disa ambasadorë të tjerë.

(Kosova Sot Online)