Biden rrëzohet në dysheme

  • A P /
  • 01 June 2023 - 23:00
Biden rrëzohet në dysheme

Presidenti amerikan, Joe Biden ka rrëshqitur dhe është rrëzuar në dysheme gjatë një ceremonie diplomimi të Forcave Ajrore Amerikane, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Ai po ndante medaljet për të diplomuarit e rinj, kur papritmas ka nisur të lëviz dhe është rrëzuar në tokë.

Sipas mediave të huaja, Biden nuk ka pësuar lëndime që do ta rrezikonin shëndetin e tij.

Video më poshtë:

(Kosova Sot Online)