Njihuni me bariun nga Hani i Elezit, me vetëm 8 vjet shkollë ai mahnit me njohuritë që ka

  • 15 maj 2019 - 21:57
Njihuni me bariun nga Hani i Elezit, me vetëm 8 vjet shkollë ai mahnit me njohuritë që ka

Bariu Xhevahir Hasanllari nga Hani i Elezit ka memorie të shkëlqyer. Megjithëse ka mbaruar vetëm 8 vjeçaren, ai habit me njohuritë që ka për historinë, gjeografinë, astronominë dhe futbollin.

Ai ishte i ftuar në emisionin n’Kosovë Show.

Po pjesë e këtij emisioni është edhe Shyhrete Behluli.