LËNGU KUNDËR ALERGJIVE, QË SHNDËRROHET NË LËNGUN E PREFERUAR PRANVEROR - Shëndetësia - Kosova Sot
LËNGU KUNDËR ALERGJIVE, QË SHNDËRROHET NË LËNGUN E PREFERUAR PRANVEROR

LËNGU KUNDËR ALERGJIVE, QË SHNDËRROHET NË LËNGUN E PREFERUAR PRANVEROR

Ju sjellim lëngun e shijshëm, i cili ju ndihmon të mposhtni alergjitë pranverore.

Përbërësit:

- 1 karotë, - 2 portokaj, - 1/2 e trangullit, - 5-10 gjethe mente, - 20 gr xhenxhefil të freskët. Pastroni përbërësit, i copëtoni dhe i vendosni në blender. E konsumoni para secilës shujtë. 

 

 

(Kosova Sot)

14 orë e 45 minuta më parë
15/12/18