Mënyra pa dhimbje dhe më e shpejtë për largimin e erës së keqe nga goja

  • 03 dhjetor 2019 - 12:49
Mënyra pa dhimbje dhe më e shpejtë për largimin e erës së keqe nga goja

Aroma e keqe nga goja di të jetë problem, prandaj shpeshherë njerëzit dinë ta shmangin komunikimin. Llojet e ndryshme të lëngjeve për largimin e aromës së keqe nga goja janë përplot me kemikate, prandaj më së miri është të provoni në mënyrë natyrale.

Përbërësit: Një sasi majdanoz Gjysmë litër ujë Përgatitja: Në enë vendosni gjysmë litër ujë dhe më pas shtoni gjysmë litër ujë dhe ia shtoni majdanozin e copëtuar dhe e lini të vlojë për pesë minuta. Më pas pijen e ftohni dhe e konsumoni pas secilës shije.

(Kosova Sot Online)