Tre përbërës nga të cilët viruset ikin

  • E.K /
  • 26 August 2021 - 12:14
Tre përbërës nga të cilët viruset ikin

Sezoni i viruseve ka arritur dhe si duket, do të zgjatë goxha gjatë. Ajo që ju mund të bëni, është ta forconi sistemin imun që nënkupton gjumë të rregullt, ushqim cilësor, përfshirë shumë pemë dhe perime, drithëra integrale dhe natyrisht, shumë ujë.

Me gjithë këtë, ju sugjerojmë që ta provoni këtë eliksir natyral, i cili paraqet bombë të vërtetë me vitamina për organizëm Përbërësit: - 6 portokaj - 1/4 kokë lakër të kuqe - 1 panxhar të freskët - 2 gota ujë. Thjesht, lëngun e përgatitni nga këta përbërës, e eliksirin e pini në mëngjes në stomak të zbrazët.

(Kosova Sot Online)