Forcojeni sistemin imun dhe largojeni mukozën nga mushkëritë me një gotë të këtij lëngut

  • E.K /
  • 17 March 2022 - 12:20
Forcojeni sistemin imun dhe largojeni mukozën nga mushkëritë me një gotë të këtij lëngut

Nëse fëmija juaj ka kollë dhe zgjat disa ditë, ky ilaç ju ndihmon Përbërësit: 1 gotë ujë, 1 gotë flluska, 1 gotë mjaltë.

Përgatitja:

Së pari pastrojeni tërshërën dhe vendosini përbërësit e tjerë në enë. Prisni disa minuta të vlojë, e më pas i përzieni mirë. Masën e pini në mëngjes, rreth 30 dl në stomak të zbrazët, para kafjallit, për një muaj rresht.

(Kosova Sot Online)