Nuk ju trashë, e mund ta hani gjithmonë

  • E.K /
  • 02 April 2022 - 12:14
Nuk ju trashë, e mund ta hani gjithmonë

E dimë të gjithë se problemi më i madh i së sotmes është mbipesha. Nga ana tjetër, nuk mund të mos konsumojmë ushqim.

Këtë ushqim mund ta hani gjithmonë, madje edhe pas orës 22 të mbrëmjes, sepse aspak nuk trashë. Më së miri do të ishte sikur ta përfshini në sallatën e papërpunuar nga spinaqi. Lirisht mund t'i shton edhe hudhër. Nëse jeni të varur për shijen e përsosur, shtoni pak qumësht dhe kënaquni në shije.

(Kosova Sot Online)