Pijeni këtë lëng në mëngjes dhe do t'i eliminoni shtresat dhjamore në bark

  • E.K /
  • 04 December 2023 - 11:26
Pijeni këtë lëng në mëngjes dhe do t'i eliminoni shtresat dhjamore në bark

Për fat të keq, shtresat dhjamore më së vështiri është të eliminohen në hapësirën e abdomenit. Yndyrat zakonisht gjenden në atë hapësirë. Yndyrat në stomak ndikojnë edhe në dukjen fizike të njeriut, por grumbullimi i tepërt i tyre mundet të shkaktojë edhe sëmundje të shumta. Për fat të mirë, gjithmonë mund të mbështetemi në ilaçet natyrale. Ja, ky ilaç me kumbulla ju ndihmon të hiqni yndyrat dhe ta përmirësoni organizmin tuaj.

SI TA PËRGATISNI

PËRBËRËSIT:

100 gramë kumbulla;
1 litër ujë.

Përgatitja:

Kumbullat i vendosni në një shishe të mbyllur në mënyrë hermetike. E lini të qëndrojë në frigorifer për 1 javë. Më pas e procedoni dhe ilaçi magjik është gati.

Përdorimi:

Pijeni një gotë të këtij ilaçit vendor çdo mëngjes në lukthin e thatë, kështu që mund të arrini rezultatet e duhura.

(Kosova Sot Online)