​Formacionet zyrtare: Chelsea – Arsenal - Sport - Kosova Sot
​Formacionet zyrtare: Chelsea – Arsenal

​Formacionet zyrtare: Chelsea – Arsenal

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Chelsea – Arsenal

Chelsea dhe Arsenal kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të gjysmëfinales së Carabao Cup.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:00.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

6 orë e 20 minuta më parë
20/01/19