Bastoret tregojnë skuadrën favorite për të fituar Championsin - Sport - Kosova Sot
Bastoret tregojnë skuadrën favorite për të fituar Championsin

Bastoret tregojnë skuadrën favorite për të fituar Championsin

Skuadra angleze, Manchester City është favoriti kryesorë për ta fituar këtë edicion Ligën e Kampionëve

Bastoret sportive e kanë vlerësuar Manchester Cityn si skuadrën favorite për ta fituar Ligën e Kampionëve këtë sezon.

Triumfi i tyre kotohet nga 3.75 në 4, ndërsa në vendin e dytë është kampioni aktual i Evropës, Real Madrid me kotën 5.

Pas tyre renditen Barcelona, bayern Munich, Liverpool dhe Juventus.

Skuadra më pak favorite për të triumfuar këtë sezon është Besiktas, që kotohet me 4501. 

Image

 

(Kosova Sot)

14 orë e 49 minuta më parë
10/12/18