Argjentina shënon golin e parë kundër Irakut - Sport - Kosova Sot
Argjentina shënon golin e parë kundër Irakut

Argjentina shënon golin e parë kundër Irakut

Është shënuar goli i parë në ndeshjen në mes të Argjentinës dhe Irakut

Lautaro Martinez ka shënuar për Argjentinën në minutën e 18.

 

 

(Kosova Sot)

17 orë e 48 minuta më parë
13/12/18